התקשר אלינו0086-731-85252378

שלח לנו דואר[מוגן בדוא"ל]

דף הבית>עלינו>חדשות

דגם של כושר המצאה, שידור צ'אנגדה ואולפן טלוויזיה זורח חיים חדשים

זמן: 2021-07-28 צפיות: 46

שידור צ'אנגדה ואולפן הטלוויזיה השקיעו 16 מיליון יואן במטרה לשדרג את אולפן 800 מ"ר. קבוצת מינגה ביצעה את פרויקט אינטגרציה של מערכות סאונד ואור אינטליגנטי של האולפן, תוך מתן שירותים משולבים מתכנון מערכת, אספקת ציוד, התקנה, איתור באגים במערכת ותמיכה טכנית, מה שהביא אותו לסטנדרטים מהשורה הראשונה של האולפנים ברמת העירייה והמדינה תחנות טלוויזיה, המושכות תחנות טלוויזיה מכל רחבי סין מטעם הביקור והלימוד באתר, הופכות לאחד האולפנים היוקרתיים באזורי המרכז והמערב של סין.

1


לאחר השינוי והשדרוג של שידור צ'אנגדה ואולפן הטלוויזיה, מערכת ההשעיה והתאורה גמישים יותר. כל מערכות ציוד התאורה באולפן מסופקות על ידי MHG, כגון אור פרופיל ראש נע (MH-L1400_PROFILE), אור ספוט ראש נע (MH-L1400_SPOT), אור קרן ראש נע (MH-380_BEAM) ונורת LED פרנל (M -L300J-5600W) ואורות אחרים. הוא עונה באופן מלא על הקלטה ושידור של תוכניות מגוונות באולפן, ומציג אפקט חזותי מזעזע יותר.

2


שלושת צידי הבמה מעוטרים בווילונות שמיים מכוכבים כדי לייפות את רקע הבמה. השילוב של תאורת במה מציג אפקט חלומי יותר, ואפקט המצלמה הוא יותר תלת מימד ויפה.

3

תחנת הטלוויזיה במקסיקו


4

סלובקיה SLAVLK

MHG משתמשת בטכנולוגיה גאונית כדי לעזור לתעשיית אולפני הטלוויזיה העולמית. היא סיפקה ברציפות שירותים משולבים לתחנות טלוויזיה מקומיות בצ'אנגדה, מחוז צ'אנגשה, גויאנג, בייג'ינג הואיירו, כמו גם לתחנות טלוויזיה בחו"ל במקסיקו, סלובקיה ובנגלדש, ואולפנים אינטראקטיביים לכל המדיה. לקדם את ההתפתחות הנמרצת של כל אמצעי התקשורת עם אחריות טכנית חזקה ועוצמה מדעית וטכנולוגית!