התקשר אלינו0086-731-85252378

שלח לנו דואר[מוגן בדוא"ל]

דף הבית>עלינו>חדשות

מוזיאון התנועה השלישי של דויון

זמן: 2020-12-11 צפיות: 13

מוזיאון התנועה השלישי של דויון

ירשו את הרוח של "שלישית"

נזכיר את ימי הזוהר!


חברת מינגה טכנולוגיה בע"מ לוקחת חלק בבניית המוזיאון. שילוב של תצוגת led הייטק ושירות טכנולוגיה מקצועי עם העיצוב היצירתי של המוזיאון, המציג מוזיאון חוויות תרבות דיגיטלי עם תערוכות, חינוך מדעי וחוויה מעניינת.

לאחר סיומו, המוזיאון נפתח רשמית לעולם החיצון, ומושך אליו מספר רב של מבקרים!

הצגת אזור החוויה התרבותית הדיגיטלית של המוזיאון תוצרת קבוצת מינגה

מוזיאון "שלישית" מבוסס על תצוגה פיזית, ומשלב אמצעי היי-טק מודרניים להקמת אזור חוויות אינטראקטיבי למלחמה אלקטרונית, תוך שימת דגש על חוויה סיטואציונית ואינטראקציה.


תצוגת LED של Minghe זורחת מאוד עם "שקילת הארץ"

באזור החוויה האינטראקטיבית של לוחמה אלקטרונית, הצופים יכולים להשתתף בתשובות אינטראקטיביות אינטליגנטיות, לחוות שיגור טילים באופן מיידי באמצעות תצוגת LED גלילית וליהנות מחוויה חזותית פנורמית 360 מעלות.

מכשיר ניסוי שיגור טילים מתחת למים

המכשיר מדמה את התא הפנימי של הצוללת הגרעינית של טילים בליסטיים. על פי המניפולציה של החווה ב"סירה ", תצוגת ה- LED החיצונית יכולה לדמות כל מיני מצבים של טיל תת-ימי לאחר השיגור. האינטראקציה בין וירטואלי למציאות יכולה לגרום לקהל לחוות את מצב שיגור הטילים מתחת למים באופן אישי.

תצוגת כדור LED של Minghe יוצרת דגם אדמה כחול המדמה את חוויית לווין ביידו מהחלל לצפייה בכדור הארץ, עם תחושה רבה של מדע וטכנולוגיה.

הקלטה חיה של התמונה, בשילוב עם סצנת מיקרו ריאליסטית, סיפור "שלישית" מתפתח לאט לאט ...

לא משנה איך הזמנים משתנים, הרוח מאחורי המורשת ההיסטורית לעולם לא תדעך. הקמת מוזיאון התנועה של החזית השלישית של דויון היא לא רק להעיר את הזיכרון, אלא גם להעביר את ההיסטוריה המפוארת, המדע והטכנולוגיה והאינטגרציה היצירתית, כדי לפתוח דרך חדשה לתערוכת מוזיאון התנועה של החזית השלישית, העשיר מאוד את חווית תפיסת המבקרים, תן למוזיאון להיסטוריה של פעילות פרץ חדשה!